ELEKTRON BIAŁYSTOK

O Firmie

Kilka zdań o naszej firmie:

Zakład Instalatorstwa Elektrycznego ELEKTRON s.c. jest podmiotem gospodarczym działającym na terenie województwa podlaskiego od 2006 roku.

Firma dysponuje wszelkimi niezbędnymi środkami do sprawnego i fachowego wykonywania robót energetycznych. Posiadamy wykwalifikowaną kadrę specjalizującą się w wykonawstwie energetycznym, wykonywaniu badań i pomiarów elektrycznych. Wszyscy pracownicy posiadają odpowiednie uprawnienia z zakresu eksploatacji i dozoru instalacji elektrycznych i urządzeń. Posiadamy także pracowników przeszkolonych do pracy „pod napięciem”.

Przy realizowanych zleceniach wykorzystujemy materiały najwyższej jakości, atestowane i certyfikowane od pewnych producentów.

Nasze doświadczenie i kwalifikacje dają gwarancję niezawodności i bezpieczeństwa wykonywanych zleceń . Na świadczone usługi udzielamy gwarancji, a wykonane prace wieńczymy protokołem z pomiarów lub wykonanych robót z uwagami i wnioskami dotyczącymi stanu urządzeń.

Przy konserwacji istniejących urządzeń udzielamy porad dotyczących sposobów eliminowania nieprawidłowości związanych z pracą urządzeń, tak aby spełniały wymogi przewidywane przepisami i normami.

 

Od samego początku tworzymy Nasz wizerunek jako przyjaznego pracodawcy i kontrahenta kierującego się zasadami współpracy i wzajemnego zaufania, aby budować długotrwałe i partnerskie relacje.

Gwarantujemy wysoką jakość świadczonych usług oraz konkurencyjne ceny.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą oraz do skorzystania z naszych usług.

W miarę możliwości udzielamy także porad i sugestii elektronicznie.

ELEKTRON BIAŁYSTOK

DARMOWA WYCENA

FORMULARZ WYCENY: